Укрзалізниця та ЄБРР прискорять реалізацію спільних інвестиційних проектів у галузі

Серед них –напрямок Долинська – Миколаїв – Колосівка та проект з придбання рухомого складу. 

Укрзалізниця та Європейський банк реконструкції та розвитку прискорюють реалізацію спільних інвестиційних проектів на залізничному транспорті.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Серед них –напрямок Долинська – Миколаїв – Колосівка та проект з придбання рухомого складу.

За словами директора зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ «Укрзалізниця» Антона Саболевського, ЄБРР – ключовий партнер компанії, стабільне джерело фінансування важливих інфраструктурних проектів на залізничному транспорті. Він повідомив, що наразі здійснюються заходи для прискорення впровадження проекту з модернізації залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка, вартість якого без урахування ПДВ складає близько 350 млн євро з часткою фінансування ЄБРР – 150 млн євро.

«Сьогодні в співпраці з причетними міністерствами здійснюється підготовка пакету документів та інших організаційних заходів, необхідних для ратифікації Верховною Радою України відповідної угоди з ЄБРР. Також на електронній платформі ECEPP, що адмініструється ЄБРР, Укрзалізниця проводить відкриті міжнародні торги з відбору FIDIC-інженера для здійснення технічного нагляду та підрядника для виконання робіт разом із підготовкою відповідної тендерної документації», – повідомив Антон Саболевський.

Учасники зустрічі також розглянули загальну стратегію наступних дій щодо проведення міжнародних конкурсних торгів із закупівлі вагонів у рамках спільного з ЄБРР проекту щодо придбання рухомого складу на загальну суму 150 млн доларів США без урахування ПДВ. «На торги компанія виставлятиме значну кількість лотів, це стимулюватиме конкуренцію та сприятиме залученню широкого кола учасників. Тендер плануємо оголосити вже до кінця березня», – повідомив Антон Саболевський.

Передбачається, що найближчим часом за участю Укрзалізниці також відбудеться зустріч з представниками Європейського інвестиційного банку щодо розгляду поточного стану портфеля проектів цієї міжнародної фінансової організації.

Нагадаємо, що сьогодні відбувся перегляд портфеля проектів ЄБРР в Україні.

категорії
Економіка

Публікації по темі