Укрзалізниця у 2018 році створила плацдарм для залучення капіталу з міжнародних ринків, — Андрій Рязанцев

За підсумками 2018 року темп зростання доходів компанії (+11,2%) перевищує темпи зростання її витрат.

У 2018 році Укрзалізниця покращила ефективність використання грошових коштів та провела необхідну підготовчу роботу для залучення запозичень з міжнародних ринків капіталу.

Про це заявив директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, повідомляє прес-служба компанії.

За його словами, у рамках тісної співпраці з міжнародними фінансовими організаціями у 2018 році було підписано кілька стратегічних угод, які в подальшому сприятимуть зменшенню частки зносу основних фондів АТ «Укрзалізниця» та покращенню інфраструктури. «Компанія використовує різноманітні інструменти залучення фінансових ресурсів та є відповідальним позичальником, який тісно співпрацює у тому числі з міжнародними фінансовими організаціями», — зазначив Андрій Рязанцев.

Він розповів, що за підсумками 2018 року темп зростання доходів компанії (+11,2%) перевищує темпи зростання її витрат (+11,1%). Це є свідченням ефективної фінансово-економічної діяльності та збалансованого менеджменту.

«Завдяки ефективній роботі обсяг кредитного портфеля знижено на 3%, що також позитивно позначилося на фінансових витратах, які склали 3 млрд 463 млн грн, що менше, ніж у 2017 році, на 347,3 млн грн або на 9,1%», — розповів Андрій Рязанцев.

Укрзалізниця суттєво збільшила капітальні інвестиції — в 1,6 разу порівняно з 2017 роком — і вони склали 16,9 млрд грн проти 10,9 млрд грн у 2017 році.

Директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» наголосив, що таким чином компанія демонструє позитивний рух і це доводять результати 2018 року: чистий прибуток Укрзалізниці склав 203,9 млн грн, що на 89,3 млн грн (+78%) більше фінансового результату 2017 року.

Здатність компанії продовжувати безперервну діяльність підтвердив незалежний аудитор — компанія Ernst & Young.

Нагадаємо, що наприкінці квітня Укрзалізниця оприлюднила фінансову звітність за 2018 рік. Фінансовий результат компанії у 203,9 млн грн за 2018-ий підтверджено лідером міжнародного аудиту – Ernst & Young. Це на 78% більше аналогічного показника 2017 року.

Довідка

Ernst & Young Global Limited (відома як EY) — одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають професійні послуги, та одна з компаній «Великої четвірки» поряд з Deloitte, KPMG та PwC. EY надає аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги. EY функціонує як мережа компаній-членів, зареєстрованих в різних країнах, кожна з яких є окремою юридичною особою.

категорії
Економіка

Публікації по темі