Укрзалізниця у 2019 році збільшить протяжність безстикових колій

Укрзалізниця приділяє увагу підготовці залізничної інфраструктури для безпечних перевезень і збільшення швидкості руху поїздів та пропускної здатності.

У 2019 році Укрзалізниця укладе майже 400 км безстикових колій.

Зазначає прес-служба Укрзалізниці.

У 2019 році Укрзалізниця укладе майже 400 км безстикових колій, що забезпечує більш комфортний рух поїздів, зменшує гучність руху, збільшує термін експлуатації колій та коліс рухомого складу.

Як зазначив Євген Кравцов, Укрзалізниця приділяє увагу підготовці залізничної інфраструктури для безпечних перевезень і збільшення швидкості руху поїздів та пропускної здатності. Під час виконання капітального ремонту компанія застосовує сучасну технологію зварювання рейок у довгі пліті та укладення їх без стиків.

«У 2019 році для укладання на ділянках проведення реконструкції колії заплановано виготовити нових плітей безстикової колії 311,6 км та старопридатних плітей безстикової колії 85 км, не зменшуватимемо минулорічні темпи, коли протяжність безстикових колій Укрзалізниця збільшила на 106,5 км. Наразі вони складають 76,7% головних колій – це 20,7 тис. км», – розповів Євген Кравцов.

Загалом у 2019 році АТ «Укрзалізниця» заплановано виконати реконструкцію колії 271,6 км, капітальний ремонт колії 140,9 км, а також здійснити реконструкцію і капітальний ремонт стрілочних переводів.

Довідка.

У виробничому підрозділі «Рейкозварювальний поїзд» у Кременчуці 96 працівників. Він виконує такі основні види робіт: зварювання подовжених рейок у безстикову колію; ремонт і зварювання рейок різної довжини; виготовлення стиків, а також ремонт і зварювання рейок у колії пересувними рейкозварювальними машинами. Має цехи зварювання довгомірних рейок та короткомірних рейок.

категорії
Економіка

Публікації по темі