“Укрзалізниця” відкладає початок реалізації двох великих інвестиційних проектів

УЗ перенесе на місяць запуск процедури пошуку постачальника 205 електровозів.

УЗ перенесе на місяць запуск процедури пошуку постачальника 205 електровозів.

Про це, як пише ЦТС, повідомив директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ “Укрзалізниця” Антон Саболевскій.

Через пандемії коронавірусу відкладається початок реалізації кількох інвестиційних проектів “Укрзалізниці”, які планувалося виконати за кошти міжнародних фінансових установ.

“Укрзалізниця” з партнерами відкладають реалізацію проектів на час пандемії “, – заявив він.

Зокрема, за його словами, вже продовжений на один місяць термін подачі документів по тендеру з пошуку підрядника на виконання першої фази проекту “Електрифікація залізничного напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка”.

Цей тендер був оголошений в кінці січня поточного року. Термін подачі заявок був до 30 березня. Тепер він продовжений до 30 квітня. Реалізація проекту електрифікації буде здійснюватися в основному за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Ці міжнародні фінансові установи повинні виділити 300 млн євро.

Крім того, відкладений на місяць запуск процедури відбору постачальника магістральних електровозів. Цей конкурс з придбання 205 нових локомотивів “Укрзалізниця” планувала оголосити в середині березня.

За словами Антона Саболевского, не можна виключати, що затримка реалізації інвестпрограм ще збільшиться, враховуючи поточну ситуацію із захворюваністю COVID-19 в Україні і світі.

Директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ “Укрзалізниця” також не підтвердив інформацію про виділення додаткових коштів залізничної компанії від міжнародних організацій в зв’язку з її фінансовими втратами через епідемію. За його словами, оголошене ЄБРР додаткове фінансування в 1 млрд євро компаніям, які зазнають труднощів, стосується безпосередньо заходів з боротьби з коронавірусів. Зокрема, банк пропонує за ці гроші купувати відповідне медичне обладнання.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі