Укрзалізниця виставила на електронні торги 73 тисяч тонн металобрухту

В Укрзалізниці  планують отримати не менше 400 млн грн від продажу цієї партії металобрухту.

Укрзалізниця виставила на продаж через електронний майданчик Prozorro.Продажі чергову партію брухту чорного металу. Зокрема, компанія пропонує 12 лотів вагою понад 73 тис. тонн.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Початкова вартість 12 лотів становить майже 379 млн грн, але в Укрзалізниці  планують отримати не менше 400 млн грн від продажу цієї партії металобрухту. Аукціони за запропонованими лотами відбудуться упродовж серпня.

У компанії зазначають, що пішли назустріч потенційним покупцям — врахували пропозиції  і починають продаж металобрухту за новими умовами. «Відтепер ми реалізуємо металобрухт, який вже завантажено у вагони. Крім того, зменшили до 50 % передплату, після якої будемо починати відвантажувати брухт (раніше була 100%). А за несвоєчасне відвантаження запроваджуємо для компанії  штрафні санкції», — прокоментував директор  з правових питань та майнової політики Укрзалізниці Артур Резнік.

У компанії впевнені, що продаж металобрухту позитивно позначиться як на фінансових результатах Укрзалізниці, так і на стані вітчизняного профільного ринку.

категорії
Економіка

Публікації по темі