Укрзалізниця зацікавлена у продовженні співробітництва з GE

Укрзалізниця зацікавлена у продовженні стратегічного співробітництва з GE Transportation.

Укрзалізниця зацікавлена у продовженні співробітництва з GE та участі українських виробників у виготовленні залізничної техніки.

Зазначає прес-служба Укрзалізниці.

За словами керівника Укрзалізниці, нові локомотиви General Electric уже позитивно себе зарекомендували, наразі компанія проводить аналіз потреби локомотивів до 2025 року з урахуванням досвіду тих локомотивів, які вже експлуатуються на залізничній мережі України.

«За підсумками 2018 року та першого кварталу 2019 року будуть зроблені висновки, і вже в другому кварталі поточного року разом з нашим стратегічним партнером ми розповімо про наші спільні подальші кроки», — зазначив він.

За словами Євгена Кравцова, наразі триває робота щодо визначення стратегічного партнера з виробництва вантажних електровозів. Також ведеться співпраця з ЄБРР щодо придбання впродовж цього та наступного років загалом 6 тис. вантажних вагонів.

Окрім того, цього року Укрзалізниця планує придбати та модернізувати близько 100 пасажирських вагонів. «Укрзалізниця не збавляє темпів щодо оновлення та модернізації рухомого складу. При цьому до своїх партнерів Укрзалізниця висуває жорстку умову — постачання нової техніки з використанням українських елементів. Це також реалізовано у співробітництві з GE», — резюмував Євген Кравцов.

Довідково.

GE Transportation – дочірня компанія американської General Electric, що займається випуском обладнання та машин для залізничного і морського транспорту, гірничодобувної та бурильної промисловостей, а також вітряних електростанцій.

категорії
Економіка

Публікації по темі