“Укрзалізниця” запустила регулярний контейнерний поїзд у Польщу

Потяг доставлятиме контейнери втричі швидше і на 20% дешевше.

АТ “Укрзалізниця” запустила новий регулярний контейнерний поїзд від української станції Нижньодніпровськ-Вузол до польської станції Славкув, який доставлятиме контейнери втричі швидше і на 20% дешевше.

Про це повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

Голова правління АТ Євген Кравцов розповів, що новий поїзд щосуботи збиратиме контейнери зі станцій Запоріжжя, Маріуполь-Сортувальний та Нікополь.

За його словами, швидкість доставки контейнерів до кордону України з Польщею значно скорочено — до 40 годин замість кількох діб. Крім того, завдяки збільшенню швидкості доставки вартість перевезення контейнерів на фітингових платформах власності АТ «Укрзалізниця», які знаходяться на балансі філії «Центр транспортного сервісу «Ліски», знижено від 20 до 25 відсотків.

«Укрзалізниця в рамках нового підходу до організації контейнерних перевезень гарантує якість комплексного сервісу. Адже прямий контейнерний поїзд, який прямує з суворим дотриманням графіку без жодних маневрових операцій на шляху та з прискореною технологією перетину кордону, — це цілорічна всепогодна альтернатива автомобільним перевезенням», — прокоментував Євген Кравцов.

Загалом це вже 19-ий контейнерний поїзд Укрзалізниці, що курсуватиме на постійній основі, з них 8 транзитних. «Наразі розглядаємо можливість організації нових контейнерних поїздів за маршрутом Литва — Україна — Литва. Наші фахівці з логістики контейнерних перевезень уже домовляються про співпрацю з колегами АТ «Литовські залізниці», ДО «Білоруська залізниця» та ТОВ «Containerships»», — повідомив Євген Кравцов.

Нагадаємо, що АТ “Укрзалізниця” 30 березня провела індексацію тарифів на вантажні залізничні перевезення в межах України на 14,2%.

категорії
Економіка

Публікації по темі