Укрзалізниця збільшила на 1 млн тонн перевезення зернових

З початку маркетингового року Укрзалізниця перевезла 6,6 млн тонн зернових.

З початку маркетингового року Укрзалізниця перевезла 6,6 млн тонн зернових. Це на 1 млн тонн більше показника аналогічного періоду минулого року.

Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Не словом, а ділом доводимо, що Укрзалізниця готова до перевезення цьогорічного врожаю зернових. Маємо достатньо зерновозів та локомотивів, а формула успіху проста — ритмічність перевезень. Тож очікуємо від наших партнерів-зернотрейдерів подальшої злагодженої роботи, коли перевезення рівномірно розподілені впродовж усього року», — наголосив керівник компанії.

Євген Кравцов зазначив, що з початку року Укрзалізниця з власного вагонного парку щодня формує 10-12 маршрутів, що значно поліпшує логістику зернових вантажів. «Наразі поставлене завдання до кінця вересня збільшити кількість маршрутів до 15 одиниць. Частина їх піде за чітким графіком», — додав він.

Крім того, 6 серпня 2019 року Укрзалізниця відновила аукціони в системі Prozorro.Продажі щодо реалізації послуг на перевезення в зерновозах власності компанії за маршрутними відправками.

Нагадаємо, загальний робочий парк зерновозів в Україні складає 23,8 тисячі вагонів. У порівнянні з минулим роком його збільшено на 13%.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини