Упродовж минулого тижня з обласного бюджету виділили майже 120 млн грн

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету виділили 119,8 млн гривень. Про це повідомляють у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації. На поточне утримання бюджетних установ спрямовано 100,1 млн гривень. 9...

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету виділили 119,8 млн гривень.

Про це повідомляють у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

На поточне утримання бюджетних установ спрямовано 100,1 млн гривень. 9 млн грн – на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, 5,4 млн грн – придбання медичного обладнання обласним установам охорони здоров’я, 5 млн грн – допомогу хворим нефрологічного профілю, 0,3 млн грн – фінансову підтримку Прикарпатського ансамблю пісні та танцю “Верховина”.

На здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я надано місцевим бюджетам дадаткову дотацію в сумі 17,1 млн гривень.

Також місцевим бюджетам передано субвенції з державного бюджету на підтримку осіб з особливими освітніми потребами – 3,6 млн грн, реформування систем охорони здоров’я для оплати поїздок профільних працівників на навчання за кордон – 1,5 млн гривень.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі