Уряд Гройсмана залишає у держскарбниці майже 130 мільярдів

Також Гройсман розповів, що його уряд створив сприятливі умови для бізнесу України.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що за три роки його каденції уряд зміг поліпшити стан економіки України і залишає наступникам майже 130 мільярдів гривень у державній скарбниці

Про це інформує Економічна правда.

«Міжнародні резерви на час приходу нашого уряду були 13,2 млрд дол. Ми залишаємо наступному уряду майже 22 млрд дол. Курс залишається стабільним. Ми зменшили борг по відношенню до ВВП. І ще один показник — інфляція. Ми досягли однозначного показника. Цього року є всі шанси отримати інфляцію за результатом року менше 8%», — заявив Гройсман.

Навесні 2014 року уряд Яценюка приймав країну з обсягом грошей на єдиному казначейському рахунку в 108 тис. грн. Зараз на казначейському рахунку майже 130 млрд грн”.

Також Гройсман розповів, що його уряд створив сприятливі умови для бізнесу Україна піднялася на 71 місце в рейтингу Doing Business. Він сподівається, що наступники продовжать роботу уряду в цьому напрямі і станеться «економічне диво» — Україна потрапить в топ-30 рейтингу.

Також прем’єр похвалився енергетичною незалежністю країни і децентралізацією.

Ще одним своїм пріоритетом Гройсман назвав будівництво українських доріг: «Ми побудували за 2017-2018 роках уже майже 7 тисяч км доріг. Думаю, за 2019 рік побудують ще кілька тисяч. У сумі до 9 тисяч км доріг».

категорії
Економіка

Публікації по темі