Уряд підвищив мінімальні ціни на алкоголь

Щоб захистити споживачів від контрафактної та сурогатної продукції і зменшити частку тіньової економіки, Кабінет Міністрів підвищив мінімальні ціни на алкоголь.

Сьогодні, 9 серпня, Уряд ухвалив постанову, згідно з якою має бути підвищені мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв.

Повідомили у прес-центрі Мінекономрозвитку.

У Мінекономрозвитку зазначають, що до них надійшли чисельні звернення учасників ринку, які наголошували, що чинні мінімальні ціни не покривають їхні операційні витрати.

Також у повідомленні зазначили, що на думку асоціацій виробників алкогольної продукції, послаблюється конкуренція з боку легальних виробників і збільшується частка недобросовісних виробників.

«Розмір мінімальних цін на алкоголь, який діє сьогодні, запроваджено у листопаді 2016 року. Водночас, у 2017 році зросли ставки акцизного податку на переважну більшість алкогольних напоїв (горілку, лікеро-горілчані вироби, коньяк, вина, тощо)», – зауважили в уряді.

В уряді уточнили, що роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби збільшать на 14,0-19,41%; віскі, ром та джин – на 6,5-6,6%; коньяк (бренді) – на 12,3-29,1%; вина з додаванням спирту, ігристі – на 7,1-13,3%.

категорії
Всі новиниЕкономіка

Публікації по темі