Уряд пропонуватиме збільшити видатки на ремонти доріг

Кабінет міністрів України запропонує закласти на ремонт доріг у 2020 році не менше 75 млрд гривень.

Кабінет міністрів України запропонує закласти на ремонт доріг у 2020 році не менше 75 млрд гривень.

Про це заявив Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України, під час свого візиту на ділянку траси М-06 «Київ – Чоп» в об’їзд м. Житомир, де тривають ремонтні роботи.

«У 2017-2018 роках ми побудували майже 7 тисяч кілометрів доріг. В 2019 році на ремонт доріг у бюджеті передбачено 56 млрд гривень», – зазначив Володимир Гройсман.

При цьому він зазначив, що на наступний рік Уряд пропонуватиме закласти в бюджеті щонайменше 75 млрд гривень на ремонти доріг.

Також він зазначив, що в Україні розглядають можливість будівництва бетоних доріг. «Що стосується бетоних доріг – вони достатньо якісні. Але в їх будівництві важливим є використаття саме української сировини. Ми будемо комбінувати бетон, асфальтобетоне покриття, в залежності з тих вимог котрих нам потрібно досягнути», – зазначив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України найближчим часом представить стратегію оновлення доріг місцевого значення. «Найближчим часом ми вийдемо з новою програмою – це стратегія будівництва доріг між районними центрами. Це буде п’ятирічна програма, вже є технологічне рішення», – додав Прем’єр-міністр України.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі