Уряд схвалив проект про фінансування річної програми дій щодо співробітництва у сфері ядерної безпеки з ЄС

Бюджет проекту складає 5,7 млн євро.

Кабінет Міністрів України на засіданні 14 серпня схвалив проект Угоди про фінансування річної програми дій 2018 року щодо співробітництва у сфері ядерної безпеки між Урядом України та Європейською Комісією.

Про це повідомляє Мінекономрозвитку.

На підписання Угоди Уряд уповноважив Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Угода передбачає надання з боку Європейського Союзу фінансування проекту «Безпечне поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами, Компонент А», бюджет якого складає 5,7 млн євро.

Нагадаємо, на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана схвалено національну ціль України з енергоефективності на період до 2020 року.

Відповідний проект розпорядження Уряду розроблено Держенергоефективності у співпраці з міжнародними експертами, фахівцями Секретаріату Енергетичного Співтовариства у рамках імплементації статті 3 Директиви 2012/27/EU про енергоефективність.

Під час розрахунку цілі використано загальний підхід Директиви, а саме – скорочення кінцевого енергоспоживання на 20% у 2020 р. відносно базового сценарію.

категорії
Економіка

Публікації по темі