Уряд відзвітував про результати роботи в 2019 році

Кожне міністерство прозвітувало, що встигло зробити за кожним пунктом плану дій уряду.

Кожне міністерство прозвітувало, що встигло зробити за кожним пунктом плану дій уряду.

Уряд опублікував звіт про свою діяльність в 2019 році.

«Уряд тільки на початку цього шляху, і за багатьма напрямами тільки закладає основу для подальших змін. Однак і за цей короткий період вдалося досягти низки вагомих результатів, які вже зараз здатні істотно покращити життя наших громадян», — йдеться у звіті.

Уряд в 2019 році працював над удосконаленням системи надання медпослуг, доступності ліків, підвищував якість освіти. Крім того, вдалося створити умови для зменшення сум в платіжках за теплову енергію, — сказано у звіті.

Також міністри приділяли значну увагу питанням макростабільності, підвищення інвестиційної привабливості та поліпшенню умов ведення бізнесу в Україні.

Економіка України в 2019 році зростала високими темпами, зазначається у звіті. У 2 і 3 кварталах темпи зростання ВВП перевищили 4% і були одними з найвищих у Європі.

Номінальні доходи населення, за розрахунками Мінекономіки на основі щоквартальних даних Держстату, за 2019 рік зросли на 15% порівняно з відповідним періодом 2018 року.

Номінальна середньомісячна заробітна плата штатних працівників зросла на 18,4% до 10497 грн, реальна — на 9,8%.

Також у Кабміні констатували підвищення соціальних стандартів за минулий рік і зниження рівня бідності.

Уряд планує за п’ять років збільшити ВВП України на 40%, створити більше 1 млн робочих місць і залучити $50 млрд прямих іноземних інвестицій.

За підсумками 4 кварталу 2019 року українська економіка зросла лише на 1,5%. Порівняно з 3 кварталом, з урахуванням сезонного фактору, зростання ВВП склало 0,1%.

У попередніх кварталах темп зростання був вище: у першому — 2,5%, другому — 4,6%, у третьому — 4,1%.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі