В нового очільника Закарпатської митниці проводять обшуки

В нового очільника Закарпатської митниці проводять обшуки

В нового очільника Закарпатської митниці Миколи Пожо, працівники ДБР проводять обшуки.

Зазначається, як повідомляють джерела в митних органах, в перший робочий день нового очільника Закарпатської митниці Миколи ПОЖО розпочався з обшуків за місцем його проживання.

Окрім того, обшуки проводять також в адмінбудівлі Закарпатської митниці Держмитслужби на вулиці Собранецькій, 20, в Ужгороді. Зокрема і в кабінеті нового начальника Миколи Пожо та заступників начальника митниці.

Варто зазначити, Миколу Пожо призначили на посаду в.о. начальника Закарпатської митниці вчора, 5 квітня. Зокрема, на час відсторонення від виконання посадових обов’язків начальника митниці Михайла Товта.

Також, ДБР проводить слідчі дії й у відстороненого начальника митниці Михайла ТОВТА. Заходи проводяться в рамках кримінального провадження по факту випуску у вільний обіг товарів посадовими особами митного поста “Мукачево” Закарпатської митниці без проведення належних форм митного контролю, а також свідомого обрання керівником митного органу (за наявності орієнтування правоохоронців) обсягу контролю, не достатнього для забезпечення дотримання законодавства з питань митної справи, що завдає шкоди державі у вигляді несплачених митних платежів.

У ході переогляду на м/п «Мукачево» Закарпатської митниці, ДБР було виявлено, що вантаж на 90% відрізняється від заявлених: цементу, скотчу і пластмасових профілів…, вказане містить ознаки статті 364 КК України.

Зокрема, у мережу Facebook опублікували Ухвалу суду, про проведення обшуку у Товта М.Й.

категорії
ЕкономікаПолітика

Публікації по темі