В окупованому Криму запропонували збільшити компенсації вкладникам українських банків

Пропонується збільшити розмір компенсаційних виплат з 100 тис. рублів до 500 тис. рублів, а також поширити поняття вкладу на банківські вклади в дорогоцінних металах.

Підконтрольний Росії парламент Криму пропонує збільшити розмір компенсаційних виплат вкладникам українських банків

Про це повідомили в прес-службі підконтрольного РФ парламенту Криму, передає УНН.

На засіданні комітету із законодавства підконтрольного Кремлю парламенту депутати обговорили поправки до федерального закону, які стосуються захисту інтересів фізичних осіб, які мають вклади в банках і відокремлених структурних підрозділах банків, зареєстрованих і/або чинних на території окупованих Криму і Севастополя за станом на 16 березня 2014 року, вказали у підконтрольному Кремлю органі.

“Пропонується збільшити розмір компенсаційних виплат з 100 тис. рублів до 500 тис. рублів, а також поширити поняття вкладу на банківські вклади в дорогоцінних металах”, – сказав голова комітету Сергій Трофимов.

За його словами, прийняття відповідних змін дозволить задовольнити понад 14,5 тисяч осіб, “які дуже потребують коштів”.

Трофимов зазначив, що в разі прийняття змін федерального законодавства отримати компенсацію зможуть “громадяни РФ, які мали відповідні рахунки в Криму, але проживали на материковій частині Росії; фізичні особи, які не змогли надати повний пакет документів, що підтверджують наявність і розмір зобов’язань кредитної установи; громадяни, які уклали договір банківського вкладу з кримськими філіями українських банків після 2 квітня 2014 року; вкладники, які уклали договір банківського вкладу в дорогоцінних металах”.

Тепер в підконтрольному Кремлю парламенті збираються передати правки на розгляд нижньої палати російського парламенту.

категорії
Економіка

Публікації по темі