В ООН створили фонд гуманітарної допомоги Україні

У своїх виступах делегації Швеції та Литви заявили, що внесли кошти в фонд.

У вівторок, 12 лютого, на спеціальному засіданні організації, темою якого став план гуманітарної допомоги сходу України на 2019 рік, оголосили про створення об’єднаного фонду гуманітарної допомоги України.

Про це оголосили на спеціальному засіданні організації, передає DW.

Помічниця генсекретаря ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер закликала донорів приєднуватися до фонду, аби допомогти мешканцям Донбасу. Німецька дипломат зазначила, що деякі країни вже пожертвували гроші на гуманітарну допомогу в Україні.

У своїх виступах делегації Швеції та Литви заявили, що внесли кошти в фонд. У свою чергу, Мюллер нагадала, що в 2019 році на гуманітарну допомогу жителям Донбасу, що знаходяться по обидва боки від лінії розмежування, буде потрібно 162 мільйони доларів. Мюллер також висловила надію, що фонду вдасться надати допомогу людям, що потерпають від конфлікту.

“Ми будемо продовжувати робити все можливе, щоб полегшити ваші страждання, і закликати до тривалого миру”, – підкреслила Урсула Мюллер.

Об’єднаний фонд гуманітарної допомоги Україні дозволить донорам, в якості яких можуть виступати уряди, міжнародні та неурядові організації, направляти внески на підтримку місцевих гуманітарних зусиль. Як стверджується, за допомогою фонду кошти будуть доходити до гуманітарних організацій на Донбасі скоординовано, цілеспрямовано, а також вчасно.

Нагадаємо, раніше ІА “Вежа” повідомляла, що в ООН очікують від України фінансування Програми сталого розвитку. На цьому наголосила Оснат Лубрані, координатор системи ООН в Україні під час XVIII Міжнародного економічного форуму “Львівщина – хаб можливостей!”.

Оснат Лубрані зазначила, що цілями цієї програми є процвітання, рівність та збереження навколишнього середовища. «І для того, щоб ми могли досягнути цих 17 цілей сталого розвитку, вони мають забезпечуватися усіма: і діловим середовищем, представниками якого є жінки та чоловіки, які присутні в цій залі», – наголосила вона.

категорії
Економіка

Публікації по темі