В Ощадбанку прокоментували справу про розкрадання 2 мільйонів грн пенсій

Як наголошується в повідомленні, Ощадбанк повернув дітям кошти в повному обсязі, процес повернення внесків інших клієнтів банку зараз триває.

Ощадбанк звільнив співробітників банку в Кіровоградській області, яких Генпрокуратура підозрює в привласненні вкладів пенсіонерів та дітей-інвалідів на загальну суму понад 2,2 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Ощадбанку.

Як наголошується в повідомленні, Ощадбанк повернув дітям кошти в повному обсязі, процес повернення внесків інших клієнтів банку зараз триває.

«Банк протягом року активно співпрацював зі слідством і ініціював процес завершення справи і передачі його в суд. Винні співробітники банку були одразу звільнені з займаних посад», — повідомили в прес-службі.

Повідомляється, що внутрішні служби безпеки Ощадбанку самостійно виявили цей факт зловживання співробітниками банку. Фінустанова одразу звернулася з відповідною заявою в правоохоронні органи і надала їм всі підтверджуючі документи.

Раніше ГПУ повідомила про підозру керуючому відділенням і провідному економісту одного з відділень Ощадбанку у привласненні вкладів пенсіонерів та дітей-інвалідів на загальну суму понад 2,2 млн грн.

За даними слідства, керуючий районним відділенням, ймовірно, у змові з провідним економістом протягом 2016-2018 років привласнювали кошти клієнтів банку. Вони проводили необґрунтовані операції, в тому числі безготівкове перерахування коштів з депозитних рахунків на підставних карткові рахунки за підробленими документами.

У результаті таких дій постраждали 72 людини, переважно пенсіонери та діти-інваліди.

категорії
БізнесЕкономіка

Публікації по темі