В Прозорро.продажі з’явились перші львівські об’єкти “малої” приватизації

Фонд держмайна за два дні завів в електронну торгову систему перші 18 об'єктів "малої" приватизації у Львові та Житомирі.

Фонд держмайна за два дні завів в електронну торгову систему перші 18 об’єктів “малої” приватизації у Львові та Житомирі.

Про це повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Це перші лоти, які виставляють міста, в даному випадку – Житомир і Львів. Але за кілька днів, максимум, через тиждень, рахунок піде на сотні”, – сказав він.

Як зазначив глава ФДМ Віталій Трубаров, Фонд має намір завершити процедуру введення лотів в систему до четверга.

Як зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, на найближчому засіданні Кабінету міністрів планується розглянути пакет нормативних документів про електронні аукціони спецдозволів Держгеонадр.

“Щодо Держгеонадр. Думаю, що післязавтра, в четвер, ми приймемо пакет з семи постанов про вільний продаж ліцензій Держгеонадр”, – сказав він.

Крім того, прем’єр повідомив, що в серпні Кабмін також має намір розглянути нормативно-правові документи щодо обов’язкових електронних аукціонів по деревині.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі