В Україні можуть розпочати виготовлення автомобілів Renault

Про деталі проекту та терміни реалізації наразі в компанії не повідомляють.

Про деталі проекту та терміни реалізації наразі в компанії не повідомляють.

Група Renault підтверджує, що вивчає різні проекти з потенційними місцевими промисловими партнерами, які стосуються локалізації збирання в Україні деяких моделей брендів групи.

Про це  повідомили в прес-службі Рено Україна на запит з проханням прокоментувати слова прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про можливість розміщення виробництва автомобілів групи Renault в Україні, повідомляє  LIGA.net.

В зв’язку з цими намірами 18 липня відбулася зустріч з Володимиром Гройсманом, відзначили в прес-службі українського представництва Renault.

У компанії поки не готові розголошувати терміни і інші деталі проекту. «Ми починаємо обговорення, тому ще дуже рано говорити», – відзначили в Рено Україна.

Нагадаємо, в середу 18 липня,  Володимир Гройсман обговорив з керівництвом Renault можливість розміщення виробництва автомобілів в Україні . Прем’єр упевнений, що Україна може стати регіональним хабом автовиробництва. “У нас вже є прекрасні приклади роботи підприємств, що виробляють як вузли та деталі, так і готову продукцію на український і європейський ринки. Ці виробництва відвідував особисто”, – зазначив він.

У різні роки проходили переговори з десятками іноземних автовиробників на предмет організації виробництва автомобілів в Україні. В Україні хотіли відкрити свої заводи Mercedes-Benz, Hyundai, KIA, Ford, Opel, Fiat, Chrysler, Citroen, Samand, ГАЗ, IVECO, MAN і більшість китайських автовиробників. Як відзначають в асоціації Укравтопром, але всі вони пішли в інші країни, де є інвестиційний клімат, захист інвестицій, а також чітка і прогнозована позиція держави по автомобільній галузі. Свіжий приклад – рішення корпорації Geely укласти угоду з Білоруссю про будівництво автомобільного заводу.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі