В Україні встановили перші валютообмінні апарати

Українськi банки почали встановлювати пeршi валютообмiннi апарати

Українські банки почали встановлювати перші валютообмінні апарати. Два перших з’явилися в будівлі аеропорту «Бориспіль», вони належать «RwS bank»

Техніка працює тільки в готівковій формі. Можна внести гривню або іншу валюту і обміняти на потрібну Вам грошову одиницю. Покрокова інструкція користування апаратом приклеєна на приладовій панелі. Сам валютообмінний апарат працює з трьома валютами: гривня, долар і євро.

«Апарати працюють в аеропорту, близько трьох місяців, і нам вже вдалося окупити всі витрати на їх установку і зміст. Локація виявилася вдалою, і забезпечила гідні обертів. Взагалі вважаємо дуже перспективним це напрям – більш цікавим, ніж звичайні обмінки з касирами. Не тільки з-за економії на зарплаті людині. Але ще і з точки зору ризиків: завдяки установці апарату, людський фактор відходить на другий план. Немає ніякого сірого і чорного валютообміну, продажу долара з-під поли і інших неприємних речей. Є автоматизація процесу, робот і чітка звітність по кожній операції», – зазначив у розмові з «UBR.ua» голова правління «RwS bank» Владислав Кравець.

Нагадаємо, що нещодавно Нацбанк затвердив постанову №63, яким детально прописав правила роботи платіжних терміналів та банкоматів в частині готівкового валютообміну.

категорії
Економіка

Публікації по темі