В Україні запрацювала єдина база даних оцінки нерухомості

Нова єдина база звітів про оцінку та модуль електронного визначення оціночної вартості запрацювала в Україні

Фонд державного майна України (ФДМ) запустив оновлену єдину базу даних оцінки нерухомості, яка унеможливить сумнівні угоди з оподатковуваним майном

Про це на йдеться на сторінці Фонду держмайна у Facebook.

«Все це робиться для того, аби покласти край «чорним» угодам з оподатковуваним рухомим чи нерухомим майном. Чинити спротив уведенню чесних правил на ринку нерухомості можуть тільки ті, хто зацікавлений і в подальшому працювати нечесно: порушувати норми діяльності оцінювачів, занижуючи вартість нерухомості, задля власної неправомірної вигоди, та приховувати податки».

Також зазначається, що протягом двох тижнів повинні запрацювати ще три електронних майданчики, що дозволить значно покращити якість надання послуг.

«Зі свого боку закликаємо громадські організації оцінювачів, фізичні та юридичні особи, усіх зацікавлених у співпраці з Фондом державного майна України брати участь у створенні нових електронних авторизованих майданчиків з метою покращення якості та доступності зазначених послуг», – підкреслили у Фонді.

Нагадаємо, що через сумнівні угоди з оподатковуваним рухомим чи нерухомим майном держава втрачає щороку до 2 млрд гривень.

категорії
Економіка

Публікації по темі