В Україні зросла на 4% кількість платників ЄСВ

З початку року в Україні зросла кількість платників ЄСВ та застрахованих осіб, також збільшилися надходження ЄСВ.

З початку року в Україні зросла кількість платників ЄСВ та застрахованих осіб, також збільшилися надходження ЄСВ.

Про це повідомили в Державній фіскальній службі.

“Станом на 1 січня 2018 року кількість платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) склала 4 млн 185,8 тис., при цьому станом на 1 серпня 2018 року їх кількість зросла на 144,6 тис. – до 4 млн 330,4 тис.”, – розповіли в ДФС.

Зросла також на 76,7 тис. і кількість застрахованих осіб: з 10,6 млн станом на 1 січня до 10,7 млн станом на 1 серпня.

За результатами 8 місяців фіскали забезпечили надходження єдиного внеску в сумі 145,1 млрд грн, що на 31,1 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як зазначили в фіскальній службі, в рамках виконання доручення прем’єр-міністра щодо посилення контролю та вжиття заходів щодо запобігання ухиленню від сплати ЄСВ в Пенсійний фонд, ДФС посилила заходи щодо детінізації заробітних плат.

Особлива увага приділяється платникам, які задіяні у схемах мінімізації та ухилення від сплати податків, зборів та єдиного внеску, утримують податки, але ці кошти до бюджету не перераховують.

В результаті перевірок підприємців, які нелегально виплачували зарплати, за 7 місяців цього року донараховано до сплати 607 млн ​​грн податку на доходи фізичних осіб, 167 млн грн ЄСВ і 26 млн грн військового збору.

В органи Держпраці податківці передали інформацію про 670 роботодавців-порушників.

категорії
Економіка

Публікації по темі