В Україні діють 163 місцеві програми “теплий кредит”

На них виділено 150 мільйонів гривень

В Україні діють 163 місцеві програми з додаткового відшкодування коштів або відсоткових ставок за урядовою програмою “теплі кредити”. Загальна сума їхнього фінансування становить майже  150 мільйонів гривень.

Про це інформує прес-служба Держенергоефективності.

“На сьогодні у співпраці з Держенергоефективності розроблено та запроваджено 163 місцеві програми здешевлення “теплих кредитів” із загальною сумою фінансування у розмірі близько 150 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

Також у відомстві поінформували про нещодавнє зростання бюджетів цих програм.

“У зв’язку з високим попитом на “теплі кредити” бюджет Житомирської обласної програми збільшено на 1 млн грн до 5 млн гривень. Через активність населення у питанні енергоефективності, а також щодо встановлення приватних СЕС, вже виплачено фактично всю суму компенсацій. Наразі розглядається можливість виділення додаткового фінансування”, – зазначили у Держенергоефективності.

До того ж, на 2,8 млн грн збільшено фінансування міської програми у м. Херсоні, за якою відшкодовується 30% суми “теплого кредиту”. Загальний бюджет програми на 2018 рік становить 3,1 млн грн. З них компенсовано2,4 млн грн.

Також 1,8 млн грн додатково виділено на місцеву програму у м. Бердянськ. Затребуваність у програмі була настільки високою, що з міського бюджету вже відшкодували всю загальну суму коштів – 2,5 млн грн.

категорії
Всі новиниЕкономіка

Публікації по темі