“В Україні ніколи не визнають фейкові вибори в ОРДЛО”, – Геннадій Зубко

Наразі вже створено і ефективно функціонує 865 управлінських команд в об’єднаних територіальних громадах.

В Україні і у всьому цивілізованому світі ніколи не визнають фейкові вибори в ОРДЛО. Їх наслідком має стати посилення санкцій проти РФ. Всі українці в ОРДЛО є тимчасовими заручниками Росії, і ми маємо їм про це говорити.

Про це в ефірі програми “Свобода слова” на ТК ICTV зазначив Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, передає “Урядовий портал”.

“Наше завдання в рамках децентралізації, відповідно до методики, розробити перспективні плани зі створення ОТГ на цих територіях. Маємо показати, як там утворюватимуться громади, з новими можливостями та ресурсами. Запланувати перспективу розбудови інфраструктури, дитячих садків та шкіл. Але в першу чергу необхідне повне припинення вогню і виведення військ і озброєння РФ з території України, повне виконання Мінських домовленостей і взяття під контроль Україною кордонів”, – зазначив Геннадій Зубко.

Також він наголосив, що Рада регіонального розвитку під головуванням Президента України зібрала найкращих менеджерів, управлінців зі всієї країни, які показали результати змін з проведенням реформи децентралізації.

«Чотири року тому ніхто не вірив у те, що «вікно можливостей» для регіонів може бути відкрите і на це знайдеться політична воля Президента і Парламенту. Але це вдалося! З децентралізацією почалась передача повноважень, можливостей і ресурсів на місця. Сьогодні ми можемо констатувати – уперше місцеві бюджети сумарно склали 52% консолідованого бюджету України, бюджети розвитку зросли з 60 млрд грн до 230 млрд грн. Ці результати – свідчення того, що Україна на правильному шляху», – наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що наразі вже створено і ефективно функціонує 865 управлінських команд в об’єднаних територіальних громадах. 8,5 млн українців проживають в ОТГ. Урядом затверджено 1210 перспективних планів з об’єднання тергромад, які покриють територію України на 77,2%.

категорії
Економіка

Публікації по темі