В Україні при проектуванні готелів передбачатимуть доступ до Інтернету

Найближчим часом зміни будуть опубліковані та незабаром вступлять в дію.

У проекті змін до державних будівельних норм щодо готелів (Зміна №1 у ДБН В.2.2-20-2008 «Будинки і споруди. Готелі») пропонується при проектуванні готелів передбачити можливість підключення до швидкісного Інтернету (провідного та безпровідного).

Зміни до ДБН вже затверджені та будуть опубліковані найближчим часом, передає “Урядовий портал”.

«Життя без Інтернету у 21 сторіччі не можливе. Сьогодні з ним пов’язано практично усе: робота, навчання, відпочинок. Тому в готелях теж дуже потрібним є доступ до Інтернету, що має бути передбачено при його проектуванні. Проте в діючих державних будівельних нормах щодо проектування готелів взагалі немає вимоги щодо влаштування Інтернет-мережі. Тому зараз під час оновлення цих ДБН ми прописали, що при проектуванні готелів потрібно передбачати доступ до Інтернету в кожному номері. Найближчим часом зміни будуть опубліковані та незабаром вступлять в дію», – повідомив Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Згідно зі змінами розрахунок точок доступу у мережу Інтернет для будівель готелів рекомендується виконувати з урахуванням можливості встановлення у кожному номері не менше 2 приєднувальних пристроїв (якщо інше не обумовлено завданням на проектування). Приєднувальні пристрої також встановлюються в основних приміщеннях загального користування. Наприклад, в холі чи вестибюлі.

Проект змін до ДБН розроблений ПАТ «КиївЗНДІЕП».

Також в нових ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення» передбачено проектування в готелях не менше 10% місць з урахуванням потреб людей з інвалідністю.

категорії
Економіка

Публікації по темі