В Україні визначили лідера банківського ринку

Переможець незмінний уже четвертий рік поспіль.

Четвертий рік поспіль Ощадбанк стає переможцем рейтингу 50 провідних банків України за версією щорічного незалежного дослідження інформаційного агентства Financial Club

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний посів перше місце в категорії «Банкіри» рейтингу «Фінансове визнання – 2019». Заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич увійшов до ТОП-5 кращих корпоративних банкірів.

“Ми перемогли  у номінаціях “Найращий картковий кредит”, “Найращий зарплатний проект” та
“Найкраща інкасація”, опинились у трійці лідерів у багатьох інших номінаціях. Загалом Ощадбанк номінувався майже в усіх номінаціях рейтингу. Це засвідчує, що ми не лише переможці, але й крок за кроком будуємо найбільший універсальний банк країни, посідаємо місце серед найкращих у майже всіх напрямах. І нам точно є ще над чим працювати”,
 – розповів Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Ощадбанк відсудив 700 млн грн у компанії “ТММ Енергобуд”.  Верховний Суд України відмовив ПрАТ “ТММ Енергобуд” у задоволенні касаційної скарги на попередні рішення судів, якими було визнано вимоги Ощадбанку до ПрАТ “ТММ Енергобуд” на суму майже 700 млн грн.

Довідка

Дослідження “50 провідних банків України” – восьмий щорічний рейтинг, що базується на основі аналізу щомісячних даних НБУ, квартальної та річної звітності за 2018 рік, а також внутрішньої інформації банків, яку вони надавали під час опитування.

категорії
Економіка

Публікації по темі