В Україні впав видобуток коксівного вугілля

Споживання вугілля в країні торік склало 25,2 млн тонн, що на 5% більше, ніж 2017 року.

За результатами минулого року відносно до 2017 року в Україні майже на 15% скоротився видобуток коксованого вугілля.

Відповідні дані наведені в звіті Міністерства енергетики і вугільної галузі.

Згідно з даними звіту Міністерства у 2018 році видобуток вугілля сягнув 33,28 млн тонн, що на 1% більше, ніж у 2017 році. У тому числі енергетичного вугілля було видобуто 27,48 млн тонн (на 4,9% більше, ніж 2017 року), коксівного – 5,8 млн тонн (на 14,6% менше, ніж показник 2017 року).

Споживання вугілля в країні торік склало 25,2 млн тонн, що на 5% більше, ніж 2017 року.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань євроінтеграції Наталія Бойко провела робочу зустріч із представниками Посольства Канади в Україні.

Під час зустрічі обговорили питання розвитку енергетичного сектору в Україні та зміцнення енергетичної безпеки. Наталія Бойко поінформувала про імплементацію європейського законодавства та формування ринків газу та електроенергії з метою інтеграції до європейських енергетичних ринків, як це й передбачено планом заходів із впровадження Енергетичної стратегії України. Важливими кроками на шляху реформування є анбандлінг НАК «Нафтогаз України», створення підприємства «Магістральні газопроводи України», яке має стати сертифікованим оператором постачання газу, а також реформа корпоративного управління НЕК «Укренерго» відповідно до Третього енергетичного пакета ЄС.

категорії
Економіка

Публікації по темі