В Україні запрацює реєстрація касового апарату в “один клік”

Зареєструвати касовий апарат можна буде онлайн.

Відтепер 8-ми крокова процедура з паперовими документами та їх копіями йде в історію. Зареєструвати касовий апарат можна буде онлайн.

Про це повідомляє глава Офісу ефективного регулювання Олексій Гончарук на своїй сторінці у Facebook.

“Тепер зареєструвати касовий апарат можна буде онлайн в один клік через кабінет платника податків. Для цього потрібно буде лише заповнити відповідну заяву, яку до того ж можна подати в електронному вигляді без додатків та отримати свідоцтво”, – йдеться у повідомленні.

Тобто, “Держава в смартфоні” для підприємців поступово стає реальністю, а 8-ми крокова процедура з паперовими документами і їх копіями йде в історію, економлячи час і гроші платників податків. “Але це не лише про зручність, це про зменшення витрат на обслуговування касових апаратів, що спрощує їх поширення та наближає нас до cashless”, – додає Олексій Гончарук.

Зареєструвати касовий апарат онлайн стало можливо через набуття чинності наказу Мінфіну №64 про затвердження нового порядку ведення реєстру екземплярів РРО та реєстру центрів сервісного обслуговування РРО. Нововведення остаточно запрацює уже через два місяці, адже для втілення необхідне наповнення реєстрів Центрів сервісного обслуговування та екземплярів.

категорії
Економіка

Публікації по темі