В Україні зупинили роботу 95% вугільних підприємств

Виконувачка обов’язків міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець розповіла про зупинку 95% вугільних підприємств країни через енергетичну кризу. “Немає збуту для нашого вугілля. В результаті пандемії ця...
Джерело: uk.erch2014.com

Виконувачка обов’язків міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець розповіла про зупинку 95% вугільних підприємств країни через енергетичну кризу.

“Немає збуту для нашого вугілля. В результаті пандемії ця ситуація загострилася ще більше. 95% вугільних підприємств на сьогоднішній день зупинені, тому що склади перевантажені вугіллям”, – повідомляє пресслужба Міністерства.

Ситуацію, що склалася в енергетичній сфері, пояснюють теплою зимою в Україні і падінням попиту промислового виробництва. Додатковим ударом стала пандемія коронавірусу. Через оголошення карантину скоротився попит на електроенергію, відповідно – і на вугілля теж.

У підприємств утворився надлишок продукції, яку вони не можуть продавати.

Міністр заявила про те, що був розроблений і ухвалений прогнозний енергетичний баланс. У ньому прописано низку антикризових заходів для того, щоб збалансувати енергетичну галузь у майбутньому.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі