В Україну прибули ще 7 локомотивів General Electric

ПАТ "Укрзалізниця", тим часом продовжується процес сертифікації тепловозів
Фото Укрінформ-UATV

Ще 7 локомотивів General Electric прибули до порту Чорноморськ. Сьогоднішній ранок розпочався з вивантаження тепловозів із судна, після чого вони поїдуть на Крюківський вагонобудівний завод для остаточного укомплектування.

Повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

Як зазначив Євген Кравцов, в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця”, тим часом продовжується процес сертифікації тепловозів. Після отримання сертифікату відповідності для прийому в експлуатацію, локомотив GE здійснить пробіг 150 км на залізничній мережі України. Це буде приблизно в листопаді 2018 року. Потім локомотиви будуть задіяні в перевезеннях. Сертифікацію здійснює орган із сертифікації продукції вагонобудування ДП “Український науково-дослідний інститут вагонобудування”.

Євген Кравцов також наголосив на екологічності нових тепловозів. “Залізничний транспорт прагне бути “зеленим” видом. Оновлення тягового рухомого складу більш екологічними локомотивами GE забезпечить збільшення перевезень і зменшення викидів в атмосферу порівняно з існуючими тепловозами”, – зауважив Євген Кравцов.

“За контрактом перша партія тепловозів TE33A серії Evolution виробництва General Electric складається з 30 одиниць. Компанія поставила загалом вже 15, інші, як і передбачає контракт, надійдуть у першому кварталі 2019 року. Задіємо їх до перевезень на півдні країни – вони курсуватимуть на мелітопольському, миколаївському та маріупольському напрямках, на найбільш вантажонапружених дільницях”,  розповів Євген Кравцов.

Нагадаємо, що перший етап співпраці з GE передбачає локалізацію в Україні на рівні 10 %. Поступово рівень локалізації в Україні буде доведений до 40 %.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини