Василь Серватюк обговорив правоохоронну діяльність Держдепу США

Сторони обговорили подальші напрямки співпраці і залучення американських експертів до спільних проектів.

20 жовтня Василь Серватюк, перший заступник Голови Держприкордонслужби, провів зустріч з Кірстен Медісон, заступником Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США.

Про це повідомили на Урядовому порталі.

«Сторони обговорили подальші напрямки співпраці і залучення американських експертів до спільних проектів», – йдеться в повідомленні.

Василь Серватюк відмітив, що Державна прикордонна служба України тісно співпрацює з американськими колегами, зокрема, він наголосив на співробітництві з відділом INL Посольства США в Україні, яке є інтенсивним та інноваційним.

«Один із спільних проектів, що нині тривають, є «Нове обличчя кордону». Вже оновлено персонал низки відділів прикордонної служби. Запроваджено електронну платформу добору персоналу, яку плануємо використовувати, як основну систему зарахування персоналу на службу у відомство», – зазначив Василь Серватюк.

Він також наголосив на реформуванні мобільних підрозділів, зокрема, Мобільного загону «ДОЗОР» спільно з експертами Посольства США, та напрямків протидії корупції.

Серед нових ініціатив співробітництва Василь Серватюк назвав розвиток бази Навчального центру Держприкордонслужби для підготовки фахівців у сфері прикордонної безпеки, а також напрямок співробітництва з Береговою охороною США.

У свою чергу Кірстен Медісон відмітила про позитивні враження з реформування силових структур України в системі МВС, в тому числі Державної прикордонної служби України. Вона підтвердила високу оцінку змінам, які відбуваються в українському прикордонному відомстві та наголосила на подальшій підтримці і реальній допомозі у співпраці.

«Допомога від США – ніщо без готовності України її приймати і змінюватися», – наголосила Кірстен Медісон.

«Реформа поліції – це один з найбільш яскравих елементів того, як може виглядати сучасна Україна. Ваша патрульна поліція, ваш відділ спецпризначення КОРД, а також Прикордонна служба впроваджують передові західні стандарти і практики в своїй роботі», – заявила вона.

категорії
Економіка

Публікації по темі