Великі платники західного регіону сплатили 4,3 млрд ЄСВ та понад 1 млрд ПДФО

За дев’ять місяців 2019 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 1035 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб

У Львівському управлінні Офісу ВПП ДПС підбили підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та  податку з доходів фізичних осіб за сім місяців 2019 року.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

З початку року від великих платників, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ДПС, надійшло 4,3 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 278 мільйонів більше, ніж очікувалось. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 1,2 мільярди гривень.

Традиційно найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб. За дев’ять місяців 2019 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 1035 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. З цієї суми 776 мільйонів гривень (75% від загальних надходжень) спрямовано до місцевого бюджету Львова, а 259 мільйонів гривень (25%) – надійшло до державного бюджету.

Відтак, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, платниками Львівського управління Офісу ВПП ДПС сплачено на 290 мільйонів гривень ПДФО більше.

категорії
Економіка

Публікації по темі