Великий бізнес поповнив бюджет на 83 мільярда

Протягом січня-березня поточного року великими платниками податків сплачено до державного бюджету 83,1 млрд грн.

Протягом січня-березня поточного року великими платниками податків сплачено до державного бюджету 83,1 млрд грн. Це складає 54,4% загального збору по Україні. Порівняно з відповідним періодом минулого року сума надходжень зросла на 1,9 млрд грн.

Про це йдеться в даних ДПС.

«Надходження від наших платників до бюджету з акцизного податку становить 96,7% від всіх надходжень по Україні, з податку на прибуток – 67,2%, з податку на додану вартість – 53,8%. Такої результативності досягнуто за рахунок нашої ефективної співпраці та постійного удосконалення системи адміністрування податків та зборів в Офісі великих платників», – наголосила в Офісі.

Слід відмітити значний приріст платежів до бюджету в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (січень – березень 2019) по акцизному податку, який цього року склав 14,5млрд грн, що на 1,9 млрд грн або на 15,2% більше, ніж за І квартал 2019 року та податку на прибуток – 22,5 млрд грн, а цей показник більше на 2,6 млрд грн, або на 13,4%.

За її словами, до зведеного бюджету збільшились надходження по податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати та єдиного соціального внеску.

Так з початку року надійшло більше 3,9 млрд грн податку з доходів фізичних осіб із заробітної плати, що на 16,2%, або на 553,2 млн грн більше, ніж за три місяці 2019 року.

Сплачено також 16,7 млрд грн єдиного соціального внеску, що на 2 млрд грн, або на 13,6 % більше минулорічних показників.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі