Виконавчий комітет ЛМР схвалив зміни до міського бюджету на 2019 рік

Виконавчий комітет схвалив спрямувати вільний залишок коштів в сумі 17,5 млн. грн.

Сьогодні, 13 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради схвалив зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Було прийнято рішення спрямувати вільний залишок коштів Франківські районній адміністрації та передати кошти в бюджет розвитку. Завтра це рішення розглядатимуть на сесії ЛМР.

Відтак, виконавчий комітет схвалив спрямувати вільний залишок коштів в сумі 17,5 млн. грн., що склався на 01.01.2019 року: Франківській районній адміністрації, збільшивши видатки на благоустрій для поточного ремонту доріг — в сумі 5 млн. грн; та передати кошти в бюджет розвитку — в сумі 12,5 млн. грн.

«Завтра у нас пленарне засідання сесії і тому пропоную на розгляд виконкому ряд питань. Пропонується спрямування вільного залишку коштів в суму 17,5 млн грн, що склався на 01.01.2019 року, в тому числі за рахунок загального фонду: Франківській Р А збільшити видатки на благоустрій та поточний ремонт доріг в суму 5 млн. грн. За рахунок вільного залишку передати кошти в бюджет розвитку у сумі — 12,5 млн. грн для надання в статутні фонди нашим ЛКП. Окрім того, пропоную ще 400 тис. грн залишку бюджету розвитку направити на нерозподілені видатки для того, щоб ми могли пізніше спрямувати ці гроші для підготовки виборчих дільниць», — розповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі