Виконком затвердив 8 містобудівних рішень

Виконком затвердив 8 містобудівних рішень

Сьогодні, 19 березня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв 8 рішень у сфері містобудування.

Зокрема, як повідомляє міська рада Львова, три рішення прийнято із зауваженням.

Так, прийнято такі рішення:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар» регіонального аграрного центру з торговими, спортивно-відпочинковими приміщеннями, даховою котельнею та центром управління інженерними мережами на вул. Хуторівці, 4-Б у м. Львові.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ЛМКП «Львівводоканал» аварійної ділянки напірних колекторів діаметром 800 мм (КНС-4, с. Зубра) від вул. Луганської до вул. Угорської у м. Львові.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ЛМКП «Львівводоканал» напірних колекторів діаметром 500 мм на ділянці від КНС-5 у м. Львові на вул. Хуторівці – вул. Бережанській до камери-гасія на вул. Угорській.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.02.2021 № 100.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» наземного закритого переходу від дитячого поліклінічного відділення № 2 КНП «Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева» на вул. Гетьмана І. Мазепи, 25 до КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво Державною установою «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» комплексу будинків, будівель і споруд Державної установи «Львівська установа виконання покарань (№ 19) на вул. Збиральній у м. Львові (з зауваженнями).
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво Національною академією Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного монументального знака (флагштока) з національною символікою та благоустрій частини території Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на вул. Героїв Майдану, 32 у м. Львові (з зауваженнями).
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Друкарня на Пекарській» з надбудовою нежитлової будівлі на вул. Пекарській, 11-А у м. Львові з пристосуванням під функції апартамент-готелю (з зауваженнями).
категорії
Економіка

Публікації по темі