Виконком затвердив порядок проведення перевірки кошторисних документацій

Виконком ухвалив рішення про затвердження Порядку проведення перевірки управлінням фінансового контролю департаменту “Адміністрація міського голови“ кошторисної документації. 

Виконком ухвалив рішення про затвердження Порядку проведення перевірки управлінням фінансового контролю департаменту “Адміністрація міського голови“ кошторисної документації.

Відповідне рішення підтримали з метою встановлення ефективного контролю за використанням бюджетних коштів та коштів комунальних підприємств на роботи, які виконуються із залученням підрядних організацій на замовлення виконавчих органів міської ради і комунальних підприємств, установ, організацій, та своєчасного фінансування виконаних робіт.

Директори департаментів, голови районних адміністрацій, начальники управлінь та керівники комунальних підприємств, установ,
організацій, які виступають замовниками робіт за бюджетні кошти та за кошти комунальних підприємств мають подати для перевірки й погодження проектно-кошторисну документацію та калькуляцію на ремонтно-будівельні роботи капітального характеру, послуг з прибирання об’єктів благоустрою та озеленення тощо. Зазначається, що вони мають погоджувати з юридичним департаментом договори підряду на суму більше ніж 500 тисяч гривень.

Додамо, порядок проведення перевірки управлінням фінансового контролю департаменту “Адміністрація міського голови“ кошторисної документації визначає основні положення відбору та проведення перевірки кошторисної документації від розпорядників бюджетних коштів при виконанні робіт, послуг за кошти міського бюджету м. Львова та кошти комунальних підприємств.

Управління фінансового контролю департаменту “Адміністрація міського голови“ здійснює перевірку документації по об’єктах кошторисна вартість яких становить понад 50 тис. грн – у повному обсязі, кошторисна вартість яких становить менш як 50 тис. грн – вибірковим методом. Для вибору звернень про перевірку вибірковим методом Замовник реєструє відповідне звернення в електронній системі управління документообігом у Львівській міській раді. За допомогою функції автоматичної вибірки документів начальником управління щотижнево відбирається на
перевірку не менше 10 % звернень. Замовники, звернення яких було відібрано для перевірки, отримують повідомлення в електронній системі управління документообігом у Львівській міській раді про це та передають необхідні документи в управління фінансового контролю департаменту “Адміністрація міського голови“.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі