Використовуємо енергію сонця та економимо бюджетні кошти, – Держводагентство

У 2018 році бюджетних коштів за рахунок використання енергії сонця склала близько 120 тис. гривень.

У 2018 році водники продовжували впроваджувати екологічно чисті відновлювані джерела енергії, зокрема використовувати енергію сонця.

Інформує Урядовий портал.

Сонячні електросистеми не мають негативного впливу на навколишнє середовище, можуть розміщуватися на дахах та фасадах будівель, легкі для монтажу завдяки їх модульності, не мають рухомих частин, що зношуються.

На водогосподарських об’єктах сонячні системи використовуються для освітлення, живлення вимірювальних приладів та засобів зв’язку, відеоспостереження, охоронної сигналізації та опалення.

Переважна більшість таких систем використовується водогосподарськими організаціями Херсонщини – Управлінням головного Каховського магістрального каналу,  Басейновим управлінням водних ресурсів нижнього Дніпра, Управлінням Північно-Кримського каналу.

Загалом на об’єктах Держводагентства у Херсонській області встановлено 39 сонячних систем різного призначення. Це 25 сонячних електростанцій загальною встановленою потужністю 6,5 кіловат, 9 автономних автоматичних фотоелектричних систем для освітлення загальною встановленою потужністю близько 1 кіловата, 5 сонячних колекторів для опалення та гарячого водопостачання тепловою потужністю 37 гігакалорій на рік. У результаті чого економія у 2018 році бюджетних коштів за рахунок використання енергії сонця склала близько 120 тис. гривень.

категорії
Економіка

Публікації по темі