Витрати Одеської залізниці на оздоровлення своїх робітників у 2018 році склали понад 28 млн грн

За минулий рік було організовано активний відпочинок та оздоровлення для 1 тис. 486 дітей із родин залізничників.

За минулий рік профілактично-оздоровчі процедури в санаторії-профілакторії Дорпрофсожу пройшли 1 тис. 948 залізничників та 950 пенсіонерів регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» – загалом 2 тис. 898 осіб.

Крім того, за минулий рік було організовано активний відпочинок та оздоровлення для 1 тис. 486 дітей із родин залізничників, передає прес-служба Укрзалізниці.

Загалом на оздоровлення залізничників, членів їх сімей та пенсіонерів регіональною філією «Одеська залізниця» за 2018 рік виділено понад 28 млн грн, із них майже 52% – це кошти, спрямовані на лікувально-оздоровчі процедури для працюючих залізничників та їх дітей, 48% – на оздоровлення пенсіонерів.

Варто зазначити, що від 65 до 100% вартості путівок сплачує Одеська залізниця. Так, наприклад, дитячий відпочинок в оздоровчих таборах для батьків-залізничників становив лише 20% від вартості путівки, адже 80% сплатила філія. Витрати на оздоровлення своїх працівників у санаторіях у розмірі 65-85% (залежно від періоду року) також несе філія. Крім того, путівки для пенсіонерів залізниці безкоштовні – філія повністю компенсує їх вартість.

категорії
Економіка

Публікації по темі