Внески до статутних капіталів 2 комунальних підприємств збільшили на 13 мільйонів гривень

З бюджету розвитку Львова буде перераховано майже 18 мільйонів гривень управлінням міста. 

З бюджету розвитку Львова буде перераховано майже 18 мільйонів гривень управлінням міста. 

Про це йдеться у розпорядженні №406.

Зокрема, Управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики отримає трохи більше як 41 тисячу гривень на оплату придбаного обладнання і предметів для Комунальної реабілітаційної установи змішаного типу “Львівський міський центр реабілітації “Джерело“.

Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики перерахували 2,1 млн грн на оплату виконаних робіт з ремонту навчальних приміщень та закупівлі необхідного обладнання, а також музичних інструментів.

Перерахування здійснять також і Управлінню охорони здоров’я на суму в 1 мільйон 792 тисячі гривень. Ці гроші підуть на оплату придбаного автоматичного біохімічного аналізатора для лабораторії КНП “3-я МКЛ м. Львова” та на видачу авансу на об’єкті “Реконструкція приміщень ізоляційно-діагностичного корпусу Комунального некомерційного підприємства “Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова“ на вул. Пилипа Орлика, 4”.

Двом комунальним підприємствам буде перераховано 13 мільйонів гривень, як внески до статутних капіталів, а саме: ЛМКП “Львівтеплоенерго” отримає 10 млн 383 тис. грн, а  ЛКП “Залізничнетеплоенерго” – 3 млн грн.

Також варто зауважити, що Управління культури отримає 350 тисяч гривень на придбання обладнання та реквізиту для театрів  Львова, капітальний ремонт бібліотеки-філії № 18 на вул. Уласа Самчука та на придбання оргтехніки, комп’ютерів та меблів для бібліотек-філій міста.

Тоді як Управління охорони історичного середовища отримає 205 тисяч гривень на реставрацію пам’яток архітектури міста.

категорії
ЕкономікаНовини Львівщини

Публікації по темі