Володимир Омелян представив плани автодорожньої, залізничної, морської та поштової галузей на 2019 рік

31 січня в Міністерстві інфраструктури України відбулась прес-конференція, під час якої Володимир Омелян представив плани автодорожньої, залізничної, морської та поштової галузей на 2019 рік. 

31 січня в Міністерстві інфраструктури України відбулась прес-конференція, під час якої Володимир Омелян представив плани автодорожньої, залізничної, морської та поштової галузей на 2019 рік.

Про це зазначено на сайті Міністерства інфраструтури.

Володимир Омелян заявив, що Національна транспортна стратегія до 2030 року «Drive Ukraine 2030» – головний дороговказ при здійсненні реформ в інфраструктурі: «Ми будемо розвивати міжнародні транспортні коридори, розбудовувати мережу автошляхів, розвивати залізницю у відповідності зі Стратегією».

Очільник Міністерства зазначив, що відновлення автошляхів залишається одним із ключових пріоритетів Міністерства інфраструктури України та Укравтодору на 2019 рік.

«Загальна сума Державного дорожнього фонду становитиме понад 50 млрд грн. Минулого року з усіх джерел фінансування на дороги було спрямовано 42,5 млрд грн. Будуть продовжені роботи з розбудови міжнародного коридору GO Highway. Ключовими проектами для Укравтодору будуть ремонт траси Запоріжжя – Маріуполь, Миколаїв – Кропивницький, реалізація першого проекту з автоматичного зважування в русі на під’їздах до Києва Weight-in-motion та ін. Ми маємо зберегти темпи відновлення автошляхів в Україні і нарощувати обсяги», – додав Володимир Омелян.

Очільник Укравтодору Славомір Новак наголосив, що цього року буде продовжено ремонт автошляхів за маршрутним принципом та у відповідності до Програми розвитку доріг на 2018-2022 рр.

Серед основних проектів, які також озвучив Славомір Новак,  – ремонт траси Н31 Дніпро – Решетилівка, М 15 Одеса – Рені, Р15 Мерефа – Павлоград, Північний об’їзд міста Рівне та Львівський інвестпроект.

«Окреме фінансування на GO Highway складе 4 млрд гривень», – наголосив очільник Укравтодору.

категорії
Економіка

Публікації по темі