Володимир Зеленський запросив німецьких бізнесменів до інвестиційної ради при АП

Як повідомляється, на заході були присутні представники компаній, сукупний портфель яких становить 220 млрд євро.

У ході робочого візиту до Німеччини президент України Володимир Зеленський провів у Берліні зустріч з крупним і середнім бізнесом Німеччини.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як повідомляється, на заході були присутні представники компаній, сукупний портфель яких становить 220 млрд євро.

«Це понад два ВВП України, і це приблизно 450 тисяч робочих місць», — зазначив президент німецько-українського промислово-торгової палати Андреас Лір.

Представники бізнесу заявили, що сподіваються на розвиток співпраці, але для цього потрібно поліпшити в Україні інвестиційний клімат і адаптувати його до європейських стандартів.

«Інвестиційний клімат — це для нас пріоритет. Я розумію, чого боїться іноземний бізнес: наших правоохоронних органів, що тиснуть на підприємців, наших судів, які його не захищають», — заявив Зеленський.

Глава держави підкреслив важливість усунення тиску правоохоронних органів на підприємців, тому що без цього неможливо розвивати економіку України. За його словами, у планах — забезпечення незалежності судів і правоохоронних органів, створення «електронної митниці» та боротьба з контрабандою.

«У нас дуже великий пакет інновацій. Це наш проект “Держава в смартфоні”, який забезпечить зменшення бюрократичного тиску на людей. Саме Адміністрація президента відновлює інвестиційну раду. Ми хотіли б проводити її двічі на рік. І запрошуємо вас, адже що більше буде в цій раді іноземного бізнесу, то більш прозорою вона буде», — зазначив президент.

Глава держави також підтвердив співпрацю України з МВФ, Світовим банком та ЄБРР.

категорії
ЕкономікаПолітика

Публікації по темі