Втричі більше українців користуватимуться авіаперевезеннями

Владислав Криклій заявив, що кількість українців, які користуються авіаційним транспортом, збільшиться в три рази.

Владислав Криклій заявив, що кількість українців, які користуються авіаційним транспортом, збільшиться в три рази.

Про це інформує пресслужба Міністерства інфраструктури.

Так, міністр інфраструктури відзначив, що на минулому тижні схвалено програму діяльності Уряду, яка містить не політичні обіцянки, а дороговказ за сферами, якого Уряд має дотримуватись, а громадяни – контролювати.

Завдання, про які розповів міністр:

  • зниження середньої вартості квитка
  • зростання пасажиропотоку на 60% (з 20 млн до 32 млн на рік)
  • зростання вантажопотоку на 20% (з 94 тис. т до 112 тис. т на рік)
  • втричі більше українців користуватимуться авіаперевезеннями

Щодо вартості квитка – перед усім йдеться про внутрішні авіаперевезення. Саме на розвиток внутрішнього авіаційного сполучення спрямують основні зусилля. За словами міністра, планують збільшити частку авіаційних маршрутів, які виконуються за моделлю low-cost, зменшення податкового навантаження шляхом скасування 20% ПДВ на внутрішні рейси.

“Абсурдність ситуації в тому, що ПДВ на міжнародні рейси відсутнє, а на внутрішні – є”, – зазначив Криклій.

Зростання пасажиропотоку на 60% має відбутись за рахунок розвитку регіональних аеропортів. Відновлення злітно-посадкових смуг буде за державою (плануємо відновити 7 смуг), з концесіонерами працюватимемо щодо розвитку аеропортових комплексів.

“Для зростання вантажопотоку нам потрібні оновлені карго термінали. Є ідея створити спеціалізовані вантажні аеропорти”, – додав міністр.

Втричі більше українців користуватиметься авіаперевезеннями за рахунок здешевлення внутрішніх авіаперевезень та відновлення діяльності регіональних аеропортів.

“Безпека польотів також не залишатиметься поза увагою. Маємо впровадити державну програму з безпеки польотів, відкрити представництво в ICAO та поглибити співпрацю з EASA”, – підсумував Владислав Криклій.

категорії
Економіка

Публікації по темі