Wexler поставить в Україну 70 тис. тонн дизпалива залізницею

За необхідності компанія готова здійснювати поставку морським шляхом.

У серпні імпортер дизельного пального Wexler Group поставить в Україну  70 тис. тонн дизпалива залізничним транспортом.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Зазначимо, нещодавно Wexler Group заявила, що з 1 серпня зупинить поставку російського дизелю трубопроводами. Це спричинило дискусії про майбутній дифіцит палива в Україні та його подорожчання.

У відповідь на заяву представник Президента Андрій Герус повідомив: “Враховуючи, що раніше компанія вже публічно заявляла, що поставлятиме дизель, але підніме ціни, то бачимо певну нестабільність такої публічної позиції. Імовірно, підняти ціни не вдалося. Це звичайно, вибір компанії, чи поставляти дизель. Але до такого сценарію ми також готові”. 

Сьогодні, 29 липня, Wexler Group повідомила, що додатково законтрактували на серпень 70 тис тон дизельного палива і поставить ресурс в Україну залізничним транспортом. Також компанія додала, що за необхідності готова запропонувати споживачам поставити дизпаливо морським шляхом.

“Просимо політичних діячів не спекулювати на темах поставок палива, та не створювати ажіотажу напередодні сезону пікового споживання. Наші повідомлення носять виключно інформативний характер і направлені до наших партнерів. Wexler Group був і залишається надійним постачальником пального”, – наголосила прес-служба імпортера.

категорії
Економіка

Публікації по темі