ЄБРР фінансуватиме інфраструктурний проект Укрзалізниці

Вчора поставили підписи під рамковою угодою: ЄБРР фінансує інфраструктурний проект Укрзалізниці шляхом довипуску єврооблігацій. 

Вчора поставили підписи під рамковою угодою: ЄБРР фінансує інфраструктурний проект Укрзалізниці шляхом довипуску єврооблігацій.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Євген Кравцов, голова правління АТ “Укрзалізниця”.

“Маємо до 100 млн дол. виключно на модернізацію інфраструктури. На фоні перманентних гучних тендерів на закупівлі анкерів, стрілочних переводів, це сигнал ринку: тендери будуть проходити за правилами ЄБРР. Максимально прозорі, з рівним допуском всіх учасників до торгів і без дискримінацій за прізвищами”, – йдеться в повідомленні.

Ці кошти підуть виключно на закупівлі матеріалів, роботи будемо проводити своїми силами.

Чому ж саме інфраструктура? Все тому, що минулі 2 роки увага була зосереджена на оновленні вагонного та локомотивного парку. Тепер черга за залізничним полотном. По-перше, це безпека. По-друге, буде збільшена пропускну спроможність. По-третє – можливість збільшувати швидкість на окремих дільницях (як для вантажних, так і пасажирських поїздів) тим самим зменшуючи енергозатратні зупинки.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції і розвитку виділив Україні 400 мільйонів євро, які мають піти на розвиток транспорту в країні, а також на прискорення модернізації енергетичної мережі.

категорії
Економіка

Публікації по темі