ЄІБ надасть Україні 40 мільйонів євро на боротьбу з коронавірусом

Європейський інвестиційний банк може позичити Україні 40 млн євро на придбання необхідного медичного обладнання для подолання COVID-19.

Європейський інвестиційний банк може позичити Україні 40 млн євро на придбання необхідного медичного обладнання для подолання COVID-19.

Про це йдеться у повідомленні Міністерство розвитку громад та територій.

Згадана позика буде надана в рамках діючого проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», відкритого в 2014 році.

«Минулого тижня міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів нараду з ЄІБ засобами онлайн зв’язку. Сторони обговорили питання залучення позики в обсязі 40 млн євро для швидкого реагування та проведення необхідних заходів з подолання коронавірусу в Україні», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 23 березня Мінрегіон отримав від ЄІБ план дій щодо надання обговореної позики. Наразі сторони узгоджують деталі та терміни співробітництва.

Рада Директорів ЄБРР затвердила виділення невідкладної допомоги у розмірі 1 млрд євро країнам, де він працює. Всесвітня організація охорони здоров’я, ЮНІСЕФ, Програма розвитку ООН та Міністерство охорони здоров’я розробляють для України два плани допомоги в боротьбі з коронавірусом з бюджетом близько $38 млн і $20 млн.

На початку березня МВФ заявив про готовність виділити $50 млрд країнам з низькими доходами і економіками, що розвиваються, на боротьбу з коронавірусом.

Нагадаємо, Міжнародний банк реконструкції та розвитку може виділити Україні кредит на $500 мільйонів.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі