ЄС надав Україні 15 мільярдів євро за п’ять років

Європейський Союз з 2014 року надав Україні 15 мільярдів євро і має намір продовжувати фінансову підтримку по мірі реалізації реформ у країні.

Європейський Союз з 2014 року надав Україні 15 мільярдів євро і має намір продовжувати фінансову підтримку по мірі реалізації реформ у країні.

Про це під час відкритого засідання Кабміну сказав глава представництва ЄС в Україні Матті Маасикас, передає Уніан.

За словами Маасикаса, ця допомога була спрямована в різні сфери: транспорт, енергетика, безпека харчових продуктів, сільське господарство, антимонопольна сфера, фінансові послуги, митниця, охорона навколишнього середовища.

При цьому Маасикас зазначив: що більше реформ будемо проводити Україна, то більшою буде фінансова підтримка з боку ЄС.

За його інформацією, частка ЄС в українському торговому обороті також продовжує зростати. «Сьогодні частка Європейського Союзу у загальному обсязі торгівлі України становить 42%, і вона продовжує зростати», — зазначив глава представництва ЄС.

Нагадаємо, віце-президент Єврокомісії Федеріка Могеріні раніше заявляла, що Євросоюз за останні п’ять років інвестував в Україну найбільше порівняно з іншими партнерами.

Також Могеріні зазначила, що коли зайняла свій пост в 2014 році, питання України було майже єдиним у порядку денному зовнішньої політики Євросоюзу.

На початку жовтня Україна отримала від ЄС 12 мільйонів євро на реформу держуправління.

категорії
Економіка

Публікації по темі