Євроконтроль починає аудит системи менеджменту Украероруху

З початку року (до грудня 2017 року) ціни зросли на 12,4%.

Представники ДП “Украерорух” та Європейської організації з безпеки аеронавігації підписали угоду щодо проведення останніми зовнішнього оцінювання ефективності системи менеджменту “Украероруху”.

Про це повідомляють на офіційному порталі Міністерства інфраструктури України.

Мова йде про Дмитра Бабейчук, директора Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух), та Імона Бреннан, генерального директора Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль)

Підписання угоди відбулося 10 жовтня 2018 року в штаб-квартирі ІСАО в Монреалі в рамках 13-ї Аеронавігаційної конференції ІСАО в присутності Посла України в Канаді Андрія Шевченка, генерального директора з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Генріка Хололея та директора з питань авіації Єврокомісії Філіпа Корнеліса.

«Украерорух завжди готовий до новацій та відкритий для будь-яких оцінювань, українських та міжнародних, які підприємство проходить регулярно. У форматі такого аудиту ми будемо взаємодіяти з Євроконтролем уперше. Переконаний, що це дасть можливість підвищити ефективність системи менеджменту Украероруху в контексті вимог Європейського Союзу та Євроконтролю, що застосовуються до провайдерів аеронавігаційного обслуговування», – зазначив Дмитро Бабейчук .

В повідомленні вказують, що в результаті оцінювання Євроконтролю буде визначено рівень результативності менеджменту Украероруху за показниками зрілості системи управління безпекою польотів, ефективності витрат, пропускної спроможності, виконання польотів та технічної відповідності регламентам Єдиного європейського неба.

Додають, що оцінювання Украероруху розпочинається відразу після підписання документа.

Нагадаємо, на початку вересня 2018 року міністр інфраструктури України Володимир Омелян за ініціативи директора Украероруху Дмитра Бабейчука офіційно звернувся до Євроконтролю із пропозицією провести незалежну оцінку якості управління Украерорухом.

Довідка: держпідприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) є основою національної аеронавігаційної системи та Об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС). До складу Украероруху входять шість регіональних структурних підрозділів: Львівський, Одеський, Дніпропетровський, Харківський, «Київцентраеро» та «Кримаерорух».

категорії
Економіка

Публікації по темі