Європейський союз надасть Україні кошти на реформу держуправління

Європейський союз направив Україні ще 15,5 млн гривень на реформу системи державного управління.

Європейський союз направив Україні ще 15,5 млн євро на реформу системи державного управління.

Про це йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні.

Повідомляється, що другий транш виділено на основі досягнутих у 2017 році результатів. Сума в 15,5 млн євро є частиною 90 млн, які ЄС надасть Україні для підтримки даної реформи. Відзначимо, у травні 2017 роки ЄС надавав на реформу 10 млн євро.

Спеціальна програма допомоги ЄС включає 90 млн євро на бюджетну підтримку і 14 млн євро на технічну допомогу, яка використовується для надання консультативних послуг державним органам.

“Рішення про виплату 15,5 млн євро з фондів ЄС до державного бюджету України на 2018 рік є нашим визнанням відчутного прогресу, який здійснила Україна у впровадженні реформи державного управління”, – зазначив тимчасово повірений у справах ЄС в Україні Томас Фрелесен.

Цього року від уряду України очікується виконання ряду завдань для успішного і стійкого продовження реформи державного управління. Йдеться про оновлення регламенту Кабміну і методології стратегічного планування і формування державної політики, завершення реорганізації 10-і пілотних міністерств і так далі.

категорії
Економіка

Публікації по темі