З 1 січня 2019 року підвищено відповідальність за нелегальні трудові відносини

З 1 січня 2019 року підвищено відповідальність за нелегальні трудові відносини до 125 тисяч 190 гривень за кожного неоформленого працівника.

З 1 січня 2019 року підвищено відповідальність за нелегальні трудові відносини до 125 тися 190 гривень за кожного неоформленого працівника.

Повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівські області.

За порушення трудового законодавства у 2019 році роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат – 125 тисяч 190 гривень.

Головне управління ДФС у Львівській області продовжує роботу щодо реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

В рамках дії Розпорядження контролюючими органами проводяться перевірки щодо виявлення неоформлених найманих працівників, маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності та інше. Розпорядженням передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці. Відповідно до норм трудового законодавства працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу фіскальної служби.

категорії
Економіка

Публікації по темі